PROJEKTY LOKALNE

ERASMUSOWE

Program Mentor

Program realizowany w ramach projektu Buddy. Ma na celu pomoc zagranicznym studentom przyjeżdżającym studiować w SGH w odnalezieniu się w nowej rzeczywistości oraz nawiązanie przyjaźni międzynarodowych. 

Każdy Erasmus ma przydzielonego swojego Mentora, czyli polskiego studenta, który ma pomóc mu w dojeździe z lotniska, zakwaterowaniu się w akademiku, szukaniu mieszkania, czy pokazaniu mu Warszawy i we wprowadzeniu go w życie studenckie w SGH.

Sekcja Sport

To grupa fanów sportu, którzy nie mogą wytrzymać bez odrobiny adrenaliny. Uczestniczą we wszystkich rodzajach dyscyplin sportowych np. grają w piłkę nożną, siatkówkę czy koszykówkę. Są entuzjastami paintballa, kręgli i go-kartów. Kolejny mecz Champions League? Nie przegap go i poczuj tę atmosferę z innymi fanami piłki nożnej w jednym z warszawskich pubów!

Tandem Courses

Tandem Courses to cykliczne spotkania studentów chcących nauczyć się obcego języka. Projekt ma na celu ułatwienie studentom w Polsce nauki języków na zasadzie wymiany “język za język”. Studenci mają swoją parę, w której przy luźnej atmosferze uczą się nawzajem. Taka forma nauki jest już popularna w wielu państwach Europy Zachodniej, a w Polsce jeszcze niewykorzystywana.