O NAS

NASZ ZESPÓŁ

Unity in diversity, diversity in unity

Erasmus Student Network SGH to jedna z wielu organizacji działających przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Naszym głównym zadaniem jest pomoc zagranicznym studentom w adaptacji na uczelni, poznawaniu nowego miejsca i odkrywania polskiej kultury. 

Na codzień współpracujemy z Centrum Programów Międzynarodowych, organem uczelnianym, który dopełnia wszelkie formalności związane z wymianami studenckimi. Co semestr przyjeżdża do nas od 250 do 350 studentów zagranicznych. Okres przed i tuż po ich przyjeździe jest dla nas najintensywniejszy – codziennie pomagamy co najmniej jednemu erasmusowi. 

Wyróżniamy się naszą otwartością i życzliwością w kontaktach z innymi. W naszym motto zawarty jest również wzajemny rozwój i pomoc członkom w osiąganiu ich osobistych celów. 

Realizowane przez nas projekty to możliwość poznania nowych ludzi, rozwoju umiejętności, doskonalenia języków i przygotowywania do przyszłej pracy w zespole na poziomie biznesowym.

Stale staramy się podnosić jakość pracy w naszej organizacji, co pozwoliło nam wytworzyć środowisko, które symuluję działalność średniego przedsiębiorstwa, a nasza praca co semestr doceniana jest przez kolejne roczniki studentów. 

Jakub Tymiński

Przewodniczący
m: president.sgh@esn.pl

Wiktoria Lachowska

Wiceprzewodnicząca
m: vicepresident.sgh@esn.pl

Andrzej Kasianiuk

Członek Zarządu ds. Relacji Zewnętrznych
m: pr.sgh@esn.pl

Malwina Jopek

Członek Zarządu ds. Zasobów Ludzkich
m: hr.sgh@esn.pl

Kacper Gdowski

Członek Zarządu ds. Finansów
m: treasurer.sgh@esn.pl

Close Menu
×
×

Koszyk