Zacznij swoją przygodę na SGH z Erasmus Students Network!

Erasmus Student Network to jedna największych z organizacji działających przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Zrzesza studentów wszystkich roczników oraz kierunków dając im możliwość poznania ludzi z całego świata, zebrania doświadczenia oraz ciągłego rozwoju. Jesteśmy częścią ogólnoeuropejskiej organizacji ESN składającej się z około 15.000 członków z ponad 500 sekcji zakładanych przy uczelniach wyższych w 40 krajach. Naszym mottem jest „Students helping Students” i właśnie na nim opiera się nasz główna działalność. Poprzez projekty realizowane przez członków dbamy by studenci przyjeżdżający na wymiany międzynarodowe poznali warszawę, uczelnię, polską kulturę i znaleźli znajomości na całe życie. Pozostałe projekty kierowane są do członków ESNu i studentów SGH, w celu rozwijania ich zainteresować i umiejętności. Od 2019 roku mamy status Stowarzyszenia.

Rekrutacja:

Formularz zgłoszeniowy

Projekt bez tytułu

ROZMOWA kWALIFIKACYJNA

Projekt bez tytułu (1)

EWALUACJA

1.10 – 10.10

16.10 – 24.10

27.10 – 29.10

Rekrutacja do naszego Stowarzyszenia składa się z trzech etapów, podczas których będziesz mógł przekonać nas, że to TY jesteś najlepszym wyborem!
Pierwszy etap zacznie się 1 marca, to wtedy pojawi się formularz rekrutacyjny, dzięki któremu poznamy ciebie, twoje zainteresowania i umiejętności trochę bliżej. Następnie zaprosimy cię na rozmowę rekrutacyjną, gdzie poznamy Ciebie, twoją znajomość naszej organizacji oraz zadamy kilka pytań nawiązujących do Twoich odpowiedzi z formularza. 
Cała rekrutacja potrwa niecały miesiąc i już 23 marca poznacie jej wyniki!
Na ten moment, życzymy powodzenia z formularzem i do zobaczenia na rozmowach!

Close Menu
×
×

Koszyk