PROJEKTY LOKALNE

MERYTORYCZNE

Projekt Nauka

Ideą projektu jest pomoc uczniom w przygotowaniu się do matury z matematyki na poziomie rozszerzonym. Oferujemy bezpłatne korepetycje w formie wykładów i otwartych konsultacji, prowadzone przez studentów SGH. Wierzymy, że przygotowanie do matury z matematyki w akademickiej atmosferze może zainspirować młodzież do intensywnej nauki!

 

 

Kierunek Ekonomia

Podobnie jak Projekt Nauka, Kierunek Ekonomia powstał z potrzeby pomocy maturzystom w przygotowaniu się do podjęcia studiów w SGH. Projekt ten polega na organizowaniu wykładów z podstaw przedsiębiorczości, przygotowujących do testu kwalifikacyjnego, będącego jednym z warunków dostania się do SGH.

Manufaktura Kultury

Projekt ten ma na celu przybliżenie świata kultury studentom i zainteresowanie ich repertuarem warszawskich kin, teatrów i wielu innych ośrodków sztuki. Jest on skierowany do studentów wszystkich uczelni wyższych w stolicy. Pragniemy w ten sposób zachęcić młodych ludzi do częstszego odwiedzania ośrodków kultury, przedstawiając im aktualny repertuar oraz organizując konkursy, w których można wygrać wejściówki na promowane wydarzenia. Naszym zadaniem jest pokazanie, że kultura wcale nie musi być nudna, a jej szeroki zakres pozwala każdemu wybrać coś dla siebie.