KTO KOORDYNUJE WYMIANĘ?

Jednostką koordynującą programy wymian studenckich w tym program Erasmus+ jest Centrum Programów Międzynarodowych (CPM). Siedziba CPM mieści się w pokojach 6-18 w budynku A. Koordynatorką programu Erasmus+ jest pani Elżbieta Fonberg-Stokłuska oraz pani Małgorzata Chromy (mchromy@sgh.waw.pl), zaś pani Agata Kowalik (akowalik@sgh.waw.pl) zajmuje się pomocą studentom wyjeżdżającym. Natomiast wyjazdami pozaeuropejskimi opiekuje się pani Nadiya Skyba.

GDZIE SZUKAĆ POMOCY?

  • Konsultacje dla studentów z osobami kontaktowymi programów wymian odbywają się w CPMie (więcej na: http://administracja.sgh.waw.pl/pl/cpm)
  • Na stronie uczelni zagranicznej – często w zakładkach dla studentów Erasmusa są podane różne istotne informacje dotyczące zakwaterowania czy kursów językowych. Poszukaj adresów e-mailowych do koordynatorów programu i nie wahaj się do nich pisać w przypadku wątpliwości!
  • Warto również znaleźć stronę sekcji ESN, która funkcjonuje przy danej uczelni. W wielu funkcjonuje program Buddy oraz organizowane są Dni Orientacyjne, aby pomóc Ci w trudnych początkowych w obcym mieście. Lista sekcji ESN w całej Europie jest dostępna na stronie esn.org
  • Jeśli jesteś wciąż żądny informacji to zajrzyj na stronę DPM, a jeśli chcesz poznać opinie i porady studentów, odwiedź stronę http://erasmusplus.org.pl a także zapoznaj się z raportami bit.ly/raportyzwymian