Projekt zainicjowany przez ESN SGH i rozwinięty do poziomu miedzynarodowego, gdzie aktualnie stanowi jeden z filarów funkcjonowania całej organizacji. Zamysłem projektu jest funkcjonowanie systemu zniżek na poziomach miedzynarodowym, narodowym i lokalnym dla studentów wyjeżdżających na wymianę, członków ESN oraz Mentorów/Buddy’ch. 

Karta uprawnia do korzystania ze zniżek w całej Europie przez okres 1 roku. Rocznie korzysta z niej ponad 130.000 studentów w 40 krajach. W Polsce mamy ponad 300 aktywnych zniżek we wszystkich największych miastach. 

Dzięki ESNcard możesz cieszyć się tysiącami zniżek (moda, sport, jedzenie, bary, etc.) na terenie całej Europy. Co więcej, masz okazję uczestniczyć w tysiącach wydarzeń (wycieczki, wydarzenia kulturalne, sportowe rozgrywki oraz imprezy) organizowanych przez sekcje ESN. 

Do partnerów ESNcard zaliczają się takie firmy jak Ryanair, Logitech, Hostelling International, Uniplaces, The Economist, a także Flixbus, Ecolines i inni. 

Możesz sprawdzić wszystkie zniżki na: http://www.esncard.org/

 

REJESTRACJA

ERASMUS

STUDENT NA WYMIANIE W POLSCE

BUDDY

STUDENT BĘDĄCY MENTOREM ERASMUSA

ESN'ER

CZŁONEK JEDNEJ Z SEKCJI LOKALNYCH ESN

SGH

zamierzam wyjechać na erasmusa z SGH

POLECANE ZNIŻKI

FAQ

ESNcard można zdobyć za pośrednictwem naszego webshopu: https://www.card.esn.pl/

ESNcard może otrzymać:

  • członek sekcji ESN,
  • Mentor/Buddy (działający w danym semestrze akademickim)
  • Erasmus będący na wymianie.

ESNcard ważny jest przez okres 1 roku od daty wydania.

Nie, ESNcard’a mogą otrzymać w SGH jedynie członkowie organizacji ESN SGH oraz Mentorzy/Buddy działający w Szkole Głównej Handlowej. (Każdy student zagraniczny przyjeżdżający na SGH (student w programie Erasmus+ lub innym) może otrzymać ESNcard.)

Tak, ESNcard działa na terenie państw europejskich, jednak warunki zniżek mogą się różnić w przypadku firm międzynarodowych.

ESNcard powinien być możliwy do odebrania po ok. 2-3tyg. od opłacenia należności. Jeżeli przy rejestracji została wybrana sekcja ESN SGH to ESNcard będzie czekał po tym czasie na posiadacza w pok. 66, budynku Głównym (na antresoli).

Close Menu
×
×

Koszyk