Projekt zainicjowany przez ESN SGH i rozwinięty do poziomu miedzynarodowego, gdzie aktualnie stanowi jeden z filarów funkcjonowania całej organizacji. Zamysłem projektu jest funkcjonowanie systemu zniżek na poziomach miedzynarodowym, narodowym i lokalnym dla studentów wyjeżdżających na wymianę, członków ESN oraz Mentorów/Buddy’ch. 

Karta uprawnia do korzystania ze zniżek w całej Europie przez okres 1 roku. Rocznie korzysta z niej ponad 130.000 studentów w 40 krajach. W Polsce mamy ponad 300 aktywnych zniżek we wszystkich największych miastach. 

REJESTRACJA

ERASMUS

STUDENT NA WYMIANIE W POLSCE

BUDDY

STUDENT BĘDĄCY MENTOREM ERASMUSA

ESN'ER

CZŁONEK JEDNEJ Z SEKCJI LOKALNYCH ESN

SGH

zamierzam wyjechać na erasmusa z SGH

POLECANE ZNIŻKI

FAQ

ESNcard można zdobyć za pośrednictwem naszego webshopu: https://www.card.esn.pl/

ESNcard może otrzymać:

  • członek sekcji ESN,
  • Mentor/Buddy (działający w danym semestrze akademickim)
  • Erasmus będący na wymianie.

ESNcard ważny jest przez okres 1 roku od daty wydania.

Nie, ESNcard’a mogą otrzymać w SGH jedynie członkowie organizacji ESN SGH oraz Mentorzy/Buddy działający w Szkole Głównej Handlowej. (Każdy student zagraniczny przyjeżdżający na SGH może otrzymać ESNcard.)

Tak, ESNcard działa na terenie państw europejskich, jednak warunki zniżek mogą się różnić w przypadku firm międzynarodowych.

ESNcard powinien być możliwy do odebrania po ok. 2-3tyg. od opłacenia należności. Jeżeli przy rejestracji została wybrana sekcja ESN SGH to ESNcard będzie czekał po tym czasie na posiadacza w pok. 66, budynku Głównym (na antresoli).

Close Menu