Organizacja ESN SGH została założona w 1998 roku przez grupę młodych ludzi w odpowiedzi na potrzeby studentów przyjeżdżających z różnych stron świata na wymianę w SGH.

Początkowo działalność ESN SGH opierała się tylko na pomaganiu zagranicznym studentom w adaptacji w nowym środowisku.

Jednak z biegiem czasu ESN rozwinęła swoją działalność i teraz zajmuje się rownież organizacją wielu projektów merytorycznych. Pośród nich można wymienić:

Projekt nauka czyli ogólnowarszawski cykl bezpłatnych wykładów dla licealistów, przygotowujących się do rozszerzonej matury z matematyki.

Orientation Week to 7 dni największych imprez w całej Warszawie, który w ESN SGH jest juz tradycją. Dwa razy do roku studenci z całego świata bawią się w stolicy zaczynajac nowy semestr.

FYF czyli Fund your Future. Jako świeżo upieczony student SGH warto poznać tajniki finansowania działaności gospodarczej. FYF to spotkania z ludźmi z branży finansowej i bankowej, którzy specjalnie dla was poprowadzą szkolenia z fundrisingu czy dofinansowania z UE.

Discover Europe to największy konkurs fotograficzny dla studentów w całej Europie. Konkurs co roku cieszy się rosnąca popularnością zarówno wsród studentów polskich jak i zagranicznych.

Duża gama projektów pozwala rozwijać się studentom SGH w wielu kierunkach w zależności od zainteresowaniami. Dołączenie do naszego grona gwarantuje nie tylko przyjaźnie, ale i drugą międzynarodową rodzinę na czas całych studiów!